Celtniecības un informācijas stendi

Piedāvājam celtniecības stendu, drošības tehnikas stendu izgatavošanu uz cieta pamata vai PVC banera. Mūsu kompānija piedāvā arī informācijas stendus, stendus ar maināmu informāciju, kuri kalpo svarīgu ziņu izvietošanai skrejlapu, brošūru un paziņojumu veidā. Informācijas lapas var būt ieliktas plastikāta kabatās, piestiprinātas pie magnētiem vai korķa pamatnes.


Makets

 

Piedāvājam maketēšanu un dizaina izstrādi. Ja Jums jau ir gatavs makets, varat to nosūtīt uz mūsu elektronisko pastu cityprint@inbox.lv. Vēstulē obligāti norādiet savu telefona numuru.

Drukas faila iesniegšanas tehniskās prasības

Failu formāti: .cdr, .psd, .tiff, .jpg, .pdf. Teksti jāpārvērš par līnijveida objektiem, krāsu gammai jābūt CMYK formātā. Priekšpusei un aizmugurei jābūt vienā failā (lapa pēc lapas); ja Jums ir dažādi skati, tad ierakstiet tos atsevišķos failos (pat ja aizmugure visiem skatiem vienāda); failu nosaukumos pievienojiet to daudzumu (tirāžu). Vienmēr maketā izmantojiet apmales nogriešanai (5 mm katrai malai). Tipogrāfiskās zīmes likt nevajag. Failam jābūt reāla izmēra, ar apmalēm, bez liekiem laukumiem.