Diplomu un sertifikātu druka

   Diplomi un sertifikāti tiek drukāti uz blīva papīra (200 — 300 g/m2). Parasti vienpusēji, A4 formātā, bet var būt izņēmuma gadījumi, piemēram sertifikāti — to statuss pieļauj atteikties no standarta izmēriem. Diplomu un sertifikātu drukai labi der dažādu dizainu papīrs, tādā gadījumā Jūsu diploma izskats būs oriģināls.


Makets

Piedāvājam maketēšanu un dizaina izstrādi. Ja Jums jau ir gatavs makets, varat to nosūtīt uz mūsu elektronisko pastu cityprint@inbox.lv. Vēstulē obligāti norādiet savu telefona numuru.

Drukas faila iesniegšanas tehniskās prasības

Failu formāti: .cdr, .psd, .tiff, .jpg, .pdf. Teksti jāpārvērš par līnijveida objektiem, krāsu gammai jābūt CMYK formātā. Priekšpusei un aizmugurei jābūt vienā failā (lapa pēc lapas); ja Jums ir dažādi skati, tad ierakstiet tos atsevišķos failos (pat ja aizmugure visiem skatiem vienāda); failu nosaukumos pievienojiet to daudzumu (tirāžu). Vienmēr maketā izmantojiet apmales nogriešanai (5 mm katrai malai). Tipogrāfiskās zīmes likt nevajag. Failam jābūt reāla izmēra, ar apmalēm, bez liekiem laukumiem.