Rizogrāfija / ciparu duplikators (tiražēšana)

Prasības oriģināla sagatavošanai drukai uz rizogrāfa:

 

1. Oriģinālmaketa lapā jābūt skaidram attēlam tikai no vienas puses, pretējā gadījumā iespējams otras puses caurspīdums skenēšanas laikā.

 

2. Oriģinālmaketa brīvās malas ne mazākas par 1,0 cm.

 

3. Jācenšas simetriski izvietot tumšos laukus.

 

3. Izvairieties no balta teksta uz melna fona, kā arī lieliem aizpildījumiem.

 

4. Ja lapa tiek griezta A5 un mazākā formātā, izvairieties no melniem rāmjiem uz formas malām.

 

Rizogrāfija ir optimāla izvēle priekš dažādas melnbaltās produkcijas drukas (paziņojumi, informācijas biļeteni, veidlapas, dažādu izstrādājumu instrukcijas, izziņas, garantijas taloni utt.), tirāža var būt no no 100 līdz 20 000 eksemplāriem. Druka tiek veikta no viena oriģinālmaketa visīsākajā laikā.

 

Jāatzīmē, ka drukas kvalitāte ar rizogrāfijas metodi ir nedaudz zemāka nekā digitālā vai ofsetdruka. Galvenais rizogrāfijas drukas metodes arguments ir gala produkta zemā cena. Druka iespējama gan uz balta gan krāsaina papīra, formāts līdz A3, papīra blīvums no 80 līdz 160 g/m2.


Makets

Piedāvājam maketēšanas pakalpojumus un dizaina izstrādi. Ja Jums jau ir gatavs makets, Jūs to varat nosūtīt uz mūsu elektronisko pastu: cityprint@inbox.lv. Vēstulē obligāti norādiet savu telefona numuru.

Drukas faila iesniegšanas tehniskās prasības

Pieņemam failus .cdr, .psd, .tiff, .jpg, .pdf formātā. Maketam jābūt CMYK krāsu sistēmā, teksta rakstzīmes jāpārvērš par līnijveida objektiem.