Bukleti

   Buklets ir viens no izplatītākajiem reklāmas materiāliem. Galvenais bukleta mērķis ir informēt potenciālos klientus par Jūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.

   Mūsu kompānija izgatavo A4 vaiA3 bukletus, papīra blīvums no 130g/m2 un lielāks; ar vienu, diviem un vairākiem locījumiem. Mēs piedāvājam bukletu ātru digitālo druku mazās un vidējās tirāžās.


Makets

Piedāvājam maketēšanu un dizaina izstrādi. Ja Jums jau ir gatavs makets, varat to nosūtīt uz mūsu elektronisko pastu cityprint@inbox.lv. Vēstulē obligāti norādiet savu telefona numuru.

Drukas faila iesniegšanas tehniskās prasības

Failu formāti: .cdr, .psd, .tiff, .jpg, .pdf. Teksti jāpārvērš par līnijveida objektiem, krāsu gammai jābūt CMYK formātā. Priekšpusei un aizmugurei jābūt vienā failā (lapa pēc lapas); ja Jums ir dažādi skati, tad ierakstiet tos atsevišķos failos (pat ja aizmugure visiem skatiem vienāda); failu nosaukumos pievienojiet to daudzumu (tirāžu). Vienmēr maketā izmantojiet apmales nogriešanai (5 mm katrai malai). Tipogrāfiskās zīmes likt nevajag. Failam jābūt reāla izmēra, ar apmalēm, bez liekiem laukumiem.