Skrejlapas un flaieri

   Skrejlapas un flaieri kalpo ne tikai ātrai svarīgas informācijas izplatīšanai, bet arī kā ielūgumi uz noteiktām akcijām, pasākumiem un vakariem.

   Mēs piedāvājam lielu un vidēju tirāžu flaieru un skrejlapu operatīvu digitālo druku. Tāds variants ērti noder gadījumos, kad steidzami vajadzīgi vairāki desmiti vai simti eksemplāru. Flaieru, skrejlapu digitālās drukas pasūtīšanas gadījumā ir iespējams saņemt paraugu un vajadzības gadījumā to koriģēt.  


Makets

Piedāvājam maketēšanu un dizaina izstrādi. Ja Jums jau ir gatavs makets, varat to nosūtīt uz mūsu elektronisko pastu cityprint@inbox.lv. Vēstulē obligāti norādiet savu telefona numuru.

Drukas faila iesniegšanas tehniskās prasības

Failu formāti: .cdr, .psd, .tiff, .jpg, .pdf. Teksti jāpārvērš par līnijveida objektiem, krāsu gammai jābūt CMYK formātā. Priekšpusei un aizmugurei jābūt vienā failā (lapa pēc lapas); ja Jums ir dažādi skati, tad ierakstiet tos atsevišķos failos (pat ja aizmugure visiem skatiem vienāda); failu nosaukumos pievienojiet to daudzumu (tirāžu). Vienmēr maketā izmantojiet apmales nogriešanai (5 mm katrai malai). Tipogrāfiskās zīmes likt nevajag. Failam jābūt reāla izmēra, ar apmalēm, bez liekiem laukumiem.